Konferencia

Hladký priebeh, dostatok priestoru či možnosť oddýchnuť si po povinnostiach. To sú podstatné atribúty, ktoré robia z konferencie či kongresu síce pracovné, ale aj tak príjemné podujatie. Wellness Hotel Patince vám ho pomôže usporiadať.

 

Konferenčná sála

Foto: Wellness Hotel Patince****

Hľadáte ideálne miesto na zorganizovanie konferencie, kongresu alebo firemného vianočného večierku? Máme pre vás viacero dôvodov, prečo je to práve Wellness Hotel Patince.

1. Veľká kapacita a rôzne druhy miestností

Či už organizujete väčšie alebo menšie podujatie, naše konferenčné sály sa vedia prispôsobiť vašim požiadavkám. Do tej najväčšej sa podľa typu sedenia zmestí až 250 ľudí, spolu dokážeme privítať viac než 300 návštevníkov. Máme priestory aj pre menšiu spoločnosť a spôsob sedenia rozostavíme podľa potrieb vášho podujatia. Taktiež sa môžete rozhodnúť, či uprednostníte denné svetlo, alebo sa rozhodnete priestory zatemniť. V lete alebo pri väčšom počte návštevníkov sa o komfort postará klimatizácia. Len nedávno prešiel hotel čiastočnou rekonštrukciou, aby naše priestory pôsobili vždy reprezentatívne.

2. Kvalitné technické zabezpečenie

Moderné technické vybavenie konferenčných miestností je pripravené splniť aj náročné požiadavky, ktoré môžu mať prednášajúci. Samozrejmosťou je wi-fi pripojenie či dataprojektor. Mikrofón a kvalitné ozvučenie miestností zabezpečia, aby prezentácie neušli žiadnemu účastníkovi.

Konferenčná sála

Foto: Wellness Hotel Patince****

3. Chutný catering a coffee breaks

Sústrediť sa nedá večne, preto si každý rád vydýchne na prestávke na kávu. Môžete sa rozhodnúť, či účastníkom podujatia ponúknete len kávu a minerálku, alebo sa postaráme aj o sladké či slané občerstvenie. Keď príde čas obeda alebo večere, naša kuchyňa je pripravená prichystať chutné bufetové i banketové menu, ako aj reprezentatívny slávnostný raut.

Catering

Foto: Wellness Hotel Patince****

4. Komfortné ubytovanie

Dostatok oddychu medzi konferenčnými dňami si vaši hostia môžu dopriať v našich pohodlných izbách. Celkovo ich máme k dispozícii 98. V nich možno ubytovať až 206 hostí na pevných lôžkach a v prípade potreby túto kapacitu zvýšiť o 40 prísteliek. V každej izbe, či už je to štandardná izba alebo apartmán, čaká hostí klimatizáciaminibar, trezor a televízia.

Ubytovanie

Foto: Wellness Hotel Patince****

5. Útek z mestského ruchu

Ak nechcete, aby vaše podujatie narúšal ruch veľkomesta, zaručí to pokojné prostredie blízko rieky Dunaj. Za približne dve hodiny sa k nám dostanete z mnohých slovenských miest od Bratislavy po Banskú Bystricu, rovnaký čas zaberie aj cesta z viedenského i budapeštianskeho letiska.

6. Nezabudnuteľné sprievodné aktivity

Po práci nastáva čas na zábavu! O oddychové aktivity sa postaráme tak, aby na ne vaši hostia len tak nezabudli. Medzi takéto zážitky patrí aj vyhliadková plavba po Dunaji na našej lodi, ktorú zabezpečíme pre vašich hostí. Vďaka našej spolupráci s miestnymi výrobcami vína či destilátov zas môžeme pripraviť degustáciu týchto nápojov aj s výkladom samotných producentov. Pre milovníkov golfu dokážeme zorganizovať turnaj v golfovom areáli v Maďarsku aj s dopravou, inštruktormi a potrebným vybavením. Okrem toho si môžete vybrať zo širokej ponuky športových aktivít. Netreba však zabudnúť ani na náš wellness, saunový svet a ponuku masáží.

Ochutnávka vín

Foto: Wellness Hotel Patince****

7. Výhodné ponuky

Práve v kombinácii s wellness zážitkami sme zostavili výhodnú konferenčnú ponuku, v rámci ktorej získate neobmedzené vstupy do wellness, sáun a fitness centra, polpenziu, ako aj 50 % zľavu na prenájom konferenčnej sály a ďalšie výhody.

V predvianočnom období môžete využiť našu ponuku vianočných večierkov. Postaráme sa o slávnostnú výzdobu, výbornú večeru s prípitkom a komfortné ubytovanie so vstupom do wellness. Na dobrú náladu vám zahrá aj DJ alebo kapela.

Kontakt:

Mgr. Katarína Petrániová
kongresy@wellnesspatince.sk
0918 809 046

Nezáväzná cenová ponuka

Všetky polia označené hviezdičkou * sú povinné.