Rekreačné poukazy
Využite výhodné rekreačné poukazy aj vo Wellness Hoteli Patince.
Platnosť pobytu
-
Cena
radi Vám pošleme cenovú ponuku
PonukaNezáväzná cenová ponuka

Od januára roku 2019 začal na Slovensku platiť zákon o rekreačných poukazoch. S touto témou však prišlo množstvo otázok. Zamestnávatelia zápasia s tým, akou formou ponúkať rekreačné poukazy svojim zamestnancom a zamestnancom zas chýba informovanosť o tom, ako ich využiť. Ako na rekreačné poukazy?

 

Musí vaša firma vydávať rekreačné poukazy?

 

Pravidlá sú jednoduché. Povinnosť vydávať zamestnancom poukazy sa týka každej spoločnosti s viac ako 49 zamestnancami. Najčastejšími formami vydávania preukazov sú:

  • Elektronická poukážka vo forme rekreačnej platobnej karty.
  • Priame zaplatenie faktúry v ubytovacom zariadení a následné preplatenie tejto faktúry zamestnávateľom

Ako si uplatníte poukaz na pobyt vo Wellness Hoteli Patince?

 

Vo Wellness Hoteli Patince je možné uhradiť pobyt oboma spôsobmi. V prípade  prijímania elektronických platobných kariet sme podpísali zmluvy s poskytovateľmi, ktorí nastavovali platobné terminály na ich prijímanie. Uhradiť pobyt kartou nie je preto žiaden problém.

 

Wellness Hotel Patince spolupracuje so spoločnosťami ako Benefit Plus, Doxx, Edenred, Gusto karta, Callio ako aj Národný turistický systém. Stačí si vybrať pobyt z ponuky Wellness Hotela Patince a rezervačné oddelenie vám pomôže vypočítať cenu pobytu.

 

Ako to funguje pri faktúrach? Mechanizmus je veľmi jednoduchý. Klient si vyžiada faktúru, dostane daňový doklad a potvrdenie. Toto potvrdenie obsahuje osobné údaje, na základe ktorých je možné preplatiť čiastku na pobyt. Dokument obsahuje informácie ako: meno a priezvisko zamestnanca či dĺžka pobytu (min. 2 noci). Od návštevníkov sa snažíme získať všetky potrebné informácie ešte samotnou rezerváciou, alebo pri check-oute. Vieme tak zabezpečiť, aby dostali ten správny typ dokladu, ktorý zamestnávateľ vyžaduje.

 

Firmy majú možnosť pre svojich zamestnancov dohodnúť zaujímavé  benefity:

  • sociálne programy podľa svojich finančných možností a záujmov;
  • zľavy pre svojich zamestnancov na určité typy pobytov, či vstupov do bazénov prostredníctvom tzv. verejného prísľubu.

O týchto možnostiach sa informujte mailom na obchod@wellnesspatince.sk

Prídite na oddychový pobyt do Wellness Hotela Patince s vaším rekreačným poukazom. Chcete dostávať aktuálne informácie o rekreačných poukazoch a wellness pobytoch? Prihláste sa do nášho newslettera a buďte informovaní o zľavách a akciách. 

 

 

Máte ďalšie otázky ako: Kto môže rekreačný poukaz využiť? Aká je výška príspevku? Na aké služby môžete poukaz použiť? Na tieto otázky si odpovede nájdete na: bit.ly/rekreacnepoukazy_unas

V prípade konkrétnych otázok neváhajte otázky smerovať na: rekreacnepoukazy.sk.

Platnosť pobytu
-
Cena
radi Vám pošleme cenovú ponuku
PonukaNezáväzná cenová ponuka

Nezáväzná cenová ponuka

Všetky polia označené hviezdičkou * sú povinné.